PCB2B15A
产品概览
产品型号
PCB2B15A
现有数量
0
制造商
TE Connectivity AMP Connectors
产品类别
端子块 - 适配器
产品描述
TERM BLOCK CARD EDGE 15POS GOLD
产品详情
Convert From (Adapter End) :
Terminal Blocks, Screw Connection, 15 Pos, 2 Rows
Convert To (Adapter End) :
Card Edge Connector, 15 Pos
Mounting Type :
Board Mounted
Part Status :
Active
Wire Gauge :
12 AWG