0.625X2.0FLT6061T6511-1
Existing quantity
50
manufacturer
Remington Industries
Product Category
Structural, Motion Hardware
product description
0.625X2.0FLT6061T6511-1 5/8" X 2
Product Details
Part Status :
Active
Specifications :
1.000"" L x 2.000"" W x 0.625"" H (25.40mm x 50.80mm x 15.88mm)