0.625X1.5FLT6061T6511-6
Existing quantity
50
manufacturer
Remington Industries
Product Category
Structural, Motion Hardware
product description
0.625X1.5FLT6061T6511-6 5/8" X 1
Product Details
Part Status :
Active
Specifications :
6.000"" L x 1.500"" W x 0.625"" H (152.40mm x 38.10mm x 15.88mm)