1.0SQR6061T6511-24
Existing quantity
50
manufacturer
Remington Industries
Product Category
Structural, Motion Hardware
product description
1.0SQR6061T6511-24 1" X 1" ALUMI
Product Details
Part Status :
Active
Specifications :
24.000"" L x 1.000"" W x 1.000"" H (609.60mm x 25.40mm x 25.40mm)